Domki

Na terenie agroturystyki znajduje się domek letniskowy do wynajęcia. Domek jest dwupiętrowy z kuchnią do przygotowania szybkich posiłków.

Domek na wynajem

w gospodarstwie agroturystycznym w Nowej Wsi (okolice Kolbuszowej). Położony jest pośrodku rosnących w pobliżu drzew – blisko stawu i przyległej do niego plaży.

Domek jest 5-osobowy, ale istnieje możliwość noclegu dla większej liczby gości. Na parterze znajduje się część użytkowa (salon, część kuchenna i wc). Na piętrze znajdują się łóżka i materace do spania.

W domku:

  • niezbędne naczynia
  • kuchenka gazowa
  • lodówka
  • 5 łóżek

Domek sprawdzi się na wyjazdach z rodziną i znajomymi oraz jako świetne miejsce na imprezy okolicznościowe (urodziny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie) czy imprezy integracyjne.

Niech nazwa “domek letniskowy” nie będzie dla Ciebie myląca. W obiekcie odbyła się już niejedna impreza andrzejkowa, sylwestrowa czy urodziny, których solenizanci urodzili się zimową porą.

Na terenie wokół domku można rozbić dodatkowe namioty, postawić wóz campingowy, rozpalić grilla lub ognisko, wykąpać się w jeziorze, zagrać w siatkówkę, zorganizować zabawy dla najmłodszych czy zrelaksować się w cieniu drzew.

Niewątpliwą zaletą domku letniskowego jest bliskość natury. Położony jest na rozległym zielonym terenie. Możesz zasnąć pośród dźwięków lasu, a rano wypić ciepłą kawę siedząc na molo.

W pobliżu znajduje się wiele lasów dla miłośników chodzenia własnymi ścieżkami. Zwolennicy utartych szlaków mogą korzystać ze ścieżek rowerowych i tras spacerowych (w pobliżu Białkówka).

Na obiekcie znajduje się duże podwórko, nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu.

W pobliżu znajdują się również:

  • ścieżka przyrodniczo-edukacyjna “Białkówka” – 0,5km
  • skansen w Kolbuszowej
  • basen w Kolbuszowej

 

Cena wynajmu domku: 250zł za dobę

Doba hotelowa trwa od 14 do 12 ale jesteśmy czynni całą dobę. Możesz zadzwonić i przyjechać o dowolnej godzinie.

Zapraszamy o każdej porze roku.

Podoba Ci się nasza oferta? Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj zanim ktoś zajmie Twoje miejsce 😉

Zalety

Piękny staw

Przyroda

Aktywny wypoczynek

Get Seasonal Discounts & Travel Tips

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.